Tak wygląda facet przeskakujący 2 motocykle jadące 110 km/h!

- Piotr Jędrzejak

Poznajcie Ala. Al pochodzi ze Szwecji, jest profesjonalnym atletą, a jego pasją jest akrobatyka i wszystko to, co związane jest ze skakaniem. Postanowił więc, że skoro przeskakiwanie jadących samochodów już było, to przeskoczy dwa motocykle. Jadące jeden za drugim. Z prędkością 110 km/h…

Prawdę mówiąc, nie wiemy kto był tutaj w bardziej stresującej sytuacji… Al, który przecież musiał idealnie trafić z czasem wyskoku? Gość na Panigale, który bez najmniejszego odjęcia gazu czy dotknięcia hamulca musiał celować prosto w Ala? Czy może gość na ZX-10R, który musiał utrzymać równą prędkość na kilka centymetrów od tylnego koła kolegi?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl