Szybkie zakręty, radiowóz, panika i… gleba

- Piotr Jędrzejak

To nagranie jest już strasznie stare, ma grubo ponad 4 lata i być może już je widzieliście – w końcu odtworzone zostało już ponad 7 milionów razy… Dziś natrafiliśmy na nie po raz kolejny, znowu nas rozbawiło, więc postanowiliśmy się nim podzielić z Wami!

Akcja dzieje się w Kalifornii, za kamerą stoi Rnickeymouse. Trasa to oczywiście Mulholland Highway – miejscówka znana wszystkim okolicznym motocyklistom i oczywiście również policjantom. Jak zaraz zauważycie, gość na ZX-6R, tak jak wielu innych fanów tej drogi, dość szybko gania po winklach. Wypada z jednego z zakrętów, zauważa zaparkowany radiowóz i panikuje… Zaskoczony widokiem policji wciska hebel i zalicza lowside’a tuż pod nosem funkcjonariuszy! Bardziej pechowe, czy bardziej zabawne?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl