Szybkie motocykle, fantastyczne zakręty: nagranie z Mulholland
Piotr Jędrzejak
9 sierpnia 2018

Blisko 8 minut seansu z szybkimi motocyklami w bardzo „krętych” okolicznościach przyrody.

Jeżeli z jakiegoś powodu jeszcze nie znacie trasy The Snake, to jest to sekcja górskiej, krętej drogi, uwielbiana przez wszystkich motocyklistów z okolic Los Angeles. W internecie The Snake rozsławiło się m.in. dzięki człowiekowi o ksywce Rnickeymouse, który często przesiadywał tam z kamerą i po prostu nagrywał motocykle oraz ich wypadki. Dawno jednak Rnickey nic nie nagrywał – niedawno powrócił. Do sieci wrzucił typową dla siebie kompilację przejazdów z jednego dnia i jak zwykle ogląda się to z najwyższą przyjemnością. W końcu to szybkie motocykle na fantastycznych zakrętach.

Tym razem pojawiła się policja. O ile zazwyczaj władze nie czepiają się przesadnie, tak tym razem ewidentnie mieli cel do zrealizowania. Jeden motocyklista został aresztowany za „pokaz prędkości”, inny dostał mandat za nieprawidłowe wyprzedzanie.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły