Szybkie motocykle, fantastyczne zakręty: nagranie z Mulholland

- Piotr Jędrzejak

Blisko 8 minut seansu z szybkimi motocyklami w bardzo „krętych” okolicznościach przyrody.

Jeżeli z jakiegoś powodu jeszcze nie znacie trasy The Snake, to jest to sekcja górskiej, krętej drogi, uwielbiana przez wszystkich motocyklistów z okolic Los Angeles. W internecie The Snake rozsławiło się m.in. dzięki człowiekowi o ksywce Rnickeymouse, który często przesiadywał tam z kamerą i po prostu nagrywał motocykle oraz ich wypadki. Dawno jednak Rnickey nic nie nagrywał – niedawno powrócił. Do sieci wrzucił typową dla siebie kompilację przejazdów z jednego dnia i jak zwykle ogląda się to z najwyższą przyjemnością. W końcu to szybkie motocykle na fantastycznych zakrętach.

Tym razem pojawiła się policja. O ile zazwyczaj władze nie czepiają się przesadnie, tak tym razem ewidentnie mieli cel do zrealizowania. Jeden motocyklista został aresztowany za „pokaz prędkości”, inny dostał mandat za nieprawidłowe wyprzedzanie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl