Szalony wyścig skuterów na drodze publicznej – stawka to 20000$

- Piotr Jędrzejak

Nie powtarzajcie tego nigdzie.

Jeżeli wierzyć opisom i komentarzom dotyczącym tego filmu, wszystko zaczęło się od facebookowej kłótni pomiędzy dwoma filipińskimi zawodnikami. Mickey Mazo oraz Romer Corbe ścigają się na naprawdę profesjonalnie przygotowanych skuterach i obaj są niezwykle szybcy. Zwykła kłótnia w internecie rozrosła się do znacznych rozmiarów konfliktu, do którego włączyły się setki fanów. Ludzie zaczęli stawiać na nich pieniądze, a stawka urosła podobno do 20 000$ (jeżeli wierzyć temu, co znaleźliśmy w internecie).

Wyścig miał odbyć się na popularnym odcinku krętej, górskiej drogi. Oczywiście jest to droga publiczna, ze zwykłym ruchem ulicznym, a wyścig nielegalny. Wzdłuż drogi zebrało się ogromnie dużo ludzi – ze względu na to jesteśmy w stanie uwierzyć, że stawka rzeczywiście urosła do wysokiego poziomu.

Chłopaki na swoich skuterach pojedynkowali się dosłownie na żyletki – mijając się pomiędzy sobą, jak i z innymi pojazdami na drodze. A nawierzchnia wcale nie wygląda na asfalt najlepszej jakości…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl