Szalony wyścig skuterów na drodze publicznej – stawka to 20000$
Piotr Jędrzejak
13 lipca 2016

Nie powtarzajcie tego nigdzie.

Jeżeli wierzyć opisom i komentarzom dotyczącym tego filmu, wszystko zaczęło się od facebookowej kłótni pomiędzy dwoma filipińskimi zawodnikami. Mickey Mazo oraz Romer Corbe ścigają się na naprawdę profesjonalnie przygotowanych skuterach i obaj są niezwykle szybcy. Zwykła kłótnia w internecie rozrosła się do znacznych rozmiarów konfliktu, do którego włączyły się setki fanów. Ludzie zaczęli stawiać na nich pieniądze, a stawka urosła podobno do 20 000$ (jeżeli wierzyć temu, co znaleźliśmy w internecie).

Wyścig miał odbyć się na popularnym odcinku krętej, górskiej drogi. Oczywiście jest to droga publiczna, ze zwykłym ruchem ulicznym, a wyścig nielegalny. Wzdłuż drogi zebrało się ogromnie dużo ludzi – ze względu na to jesteśmy w stanie uwierzyć, że stawka rzeczywiście urosła do wysokiego poziomu.

Chłopaki na swoich skuterach pojedynkowali się dosłownie na żyletki – mijając się pomiędzy sobą, jak i z innymi pojazdami na drodze. A nawierzchnia wcale nie wygląda na asfalt najlepszej jakości…

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły