Sylwester: fajerwerki i motocykle?

- Piotr Jędrzejak

Znacie ekipę Supermofools? Na pewno znacie! O chłopakach pisaliśmy już nie raz, a wszystko znajdziecie na naszych stronach. Mimo tego, że Foolsi są z Holandii, to moc internetu pozwala im wiedzieć, że o nich piszemy. Właśnie dlatego przesyłają nam i Wam najlepsze życzenia na Nowy Rok! (Thanks guys!) Przy okazji dorzucili też linka z ich własną interpretacją motocyklowego sylwestra:

http://youtu.be/YdBQx8DPidw

A czy w czasie Waszego sylwestra pojawiły się akcenty motocyklowe, jak na przykład noworoczne palenie gumy w garażu? 😉 Czekamy pod tym mailem na filmy lub zdjęcia!

Sylwester z erJedynką

Tego typu fajeR1werki są również akceptowalne, prawda?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl