Stunt to słaby pomysł na docieranie nowego silnika

- Piotr Jędrzejak

Ekipa Streetfighterz regularnie dostarcza do internetu ciekawe filmy, oczywiście wszystko związane jest ze stuntem. Tym razem nowy klip nazywa się „Jak spowodować wybuch nowego silnika motocyklowego w 45 minut?”.

Historia jest prosta. Jeden z lepszych stunterów z ekipy, JunkYard Kenny, musiał wymienić silnik. Do jego Kawasaki ZX-6R trafiła całkiem nowa jednostka. Niedługo po montażu, ekipa udała się na uliczny stunt terrror. „No ale wcześniej Kenny chyba dotarł swój nowy silnik?” – pewnie zastanawiacie się. Otóż nie, nie dotarł. Cała jazda trwała 30-45 minut oraz była pełna ostrego palenia gumy i coasterów, czyli do odcinki na kole… Efekt zobaczcie sami.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl