Stracił rękę w wypadku? To go nie powstrzyma przed jazdą!

- Piotr Jędrzejak

Na świecie są dwa rodzaje motocyklistów. Jedni po poważnym wypadku porzucą dwa koła, a inni będą się cieszyli, że mogą robić kozackie wheelie z jedną ręką!

Do tej drugiej grupy należy Ryan. W 2003 roku miał poważny wypadek motocyklowy, w którym stracił lewe ramię. Czy to go powstrzymało przed jazdą? Wręcz przeciwnie. Na motocyklu radzi sobie lepiej, niż większość „kompletnych” motocyklistów. Zobaczcie, co na swoim Suzuki SV1000 wyczynia na Mulholland Highway. A jego wheelie z jedną ręką wyglądają przekozacko!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl