Starsza pani i motocyklista, który nie jest ignorantem

- Piotr Jędrzejak

Ile razy widzieliście film z wypadku motocyklowego, na którym wyraźnie widać jak inni kierowcy udają, że nic nie widzieli i po prostu jadą dalej? A ile razy widzieliście motocyklistów, którzy ignorują tego typu sytuacje? No właśnie…

Tym razem popularność w internecie i na fejsie zdobywa przypadkowy gość, który jadąc swoim KTMem SMC 690 zauważył, że równie przypadkowa, starsza pani idąca chodnikiem potknęła się i przewróciła. Co zrobił motocyklista? Natychmiastowo zjechał na bok i ruszył z pomocą. Na szczęście okazało się, że jedyne obrażenia to kilka niegroźnych obtarć.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl