Sporty, latanie na gumie, slow motion i… sens życia?
Piotr Jędrzejak
1 grudnia 2014

Chłopaki jeżdżą motocyklami sportowymi, ostro latają na kole, kręcą niezłe filmy i… podnoszą to do rangi sensu życia.

Być może pamiętacie ekipę Germans Most Wanted? Pojawili się w sieci niedawno, ale sympatię w internecie zdobyli szturmem. To dlatego, że na swoich motocyklach sportowych jeżdżą na kole gdzie się da, jak długo się da i jak wysoko się da (ale jak zobaczycie, jeżdżą też na torze). Przy tym ich filmy są zmontowane na tyle przyjemnie, że po naciśnięciu play, nie ma już powrotu. Teraz chłopaki wrzucili kolejne nagranie (jest sporo latania na kole w zwolnionym tempie) i dodali do tego wypowiedź. Przeczytajcie i napiszcie, co o tym myślicie:

„Kim chcesz być?

Musisz sam sobie zadać to pytanie. Czy chcesz być normalnym gościem, który zajmuje się normalnymi rzeczami jak każdy inny? Ja na przykład z pewnością odpowiem: NIE! Jeżdżę motocyklem nie znając strachu i mam z tego radość w każdej sekundzie, tak jak moi koledzy. Jasne, że gdy tak jeździmy, mogą zdarzyć się wypadki – ale jedyną ważną rzeczą jest, abyś robił ze swoim życiem to, co TY chcesz. Więc nie bój się żyć pełnią życia, na maxa.”

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły