Skuterzysta ściga się z papugą, a jej się podoba!

- Piotr Jędrzejak

Poznajcie Vito. Vito to papuga Ara, która uwielbia podróżować ze swoim właścicielem. Ale żebyście nie mieli wątpliwości – to nie jest tak, że Vito wsiada do samochodu i jedzie, ale leci obok!

Jak napisał autor tego filmu, Vito codziennie lata z nim 5 km z domu do pracy, na greckiej wyspie Paros. Gdy on wybiera się do miasta na kawę, Vito leci z nim. Nie ważne, czy jedzie samochodem, czy skuterem, Vito uwielbia latać dookoła i obijać się o strumień odbijającego się od pojazdu powietrza. No i przy tym zadowolony Vito cały czas woła „hello”!

Chcemy papugę.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl