SHEENE: powstaje film o Barrym Sheene!

- Piotr Jędrzejak

Data premiery nie jest jeszcze znana, ale już nie możemy się doczekać!

Barry Sheene zdecydowanie należy do grona najlepszych zawodników MotoGP. W swojej karierze zdobył dwa tytuły mistrzowskie, w latach 1976 i 1977, ale swoje umiejętności potwierdzał wcześniej już wielokrotnie. Jego popularność też stała na wysokim poziomie, a czasy Barrego to te czasy, w których życie zawodników było równie szalone, co motocykle, którymi jeździli.

Sheene był prawdziwym playboyem padoku Grand Prix. Dużo palił, pił i nieustannie balował, ciesząc się życiem. Zgadnijcie kto miał wywierconą dziurę w szczękowej części kasku, aby móc zapalić tuż przed startem? Właśnie Barry Sheene! Barry poślubił Stephanie McLean, modelkę oraz byłą „Pet of the Month” i „Pet of the Year” magazynu Penthouse. Być może widzieliście kiedyś ich zdjęcia, na których Stephanie ma na sobie rozpięty kombinezon Barrego… Sheene reprezentuje ten – zapomniany już – czas w wyścigach, gdy zawodnicy nie dbali o dietę, a o firmach PR zajmujących się „imydżem” zawodników jeszcze nikt nie słyszał.

Teraz z radością Was informujemy, że w produkcji jest już film pod tytułem „Sheene”. Historia Barrego będzie bazowała na książce “Barry: The story of motorcycling legend Barry Sheene” autorstwa dziennikarzy MotoGP: Steve Parrish & Nick Harris. Prace nad filmem są dopiero we wstępnych fazach i jeszcze nie wiadomo, kiedy nastąpi premiera. Poniżej obejrzycie trailer, a jeżeli chcecie być na bieżąco, zerknijcie na sheene.com.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl