SHEENE: powstaje film o Barrym Sheene!
Piotr Jędrzejak
18 lutego 2016

Data premiery nie jest jeszcze znana, ale już nie możemy się doczekać!

Barry Sheene zdecydowanie należy do grona najlepszych zawodników MotoGP. W swojej karierze zdobył dwa tytuły mistrzowskie, w latach 1976 i 1977, ale swoje umiejętności potwierdzał wcześniej już wielokrotnie. Jego popularność też stała na wysokim poziomie, a czasy Barrego to te czasy, w których życie zawodników było równie szalone, co motocykle, którymi jeździli.

Sheene był prawdziwym playboyem padoku Grand Prix. Dużo palił, pił i nieustannie balował, ciesząc się życiem. Zgadnijcie kto miał wywierconą dziurę w szczękowej części kasku, aby móc zapalić tuż przed startem? Właśnie Barry Sheene! Barry poślubił Stephanie McLean, modelkę oraz byłą „Pet of the Month” i „Pet of the Year” magazynu Penthouse. Być może widzieliście kiedyś ich zdjęcia, na których Stephanie ma na sobie rozpięty kombinezon Barrego… Sheene reprezentuje ten – zapomniany już – czas w wyścigach, gdy zawodnicy nie dbali o dietę, a o firmach PR zajmujących się „imydżem” zawodników jeszcze nikt nie słyszał.

Teraz z radością Was informujemy, że w produkcji jest już film pod tytułem „Sheene”. Historia Barrego będzie bazowała na książce “Barry: The story of motorcycling legend Barry Sheene” autorstwa dziennikarzy MotoGP: Steve Parrish & Nick Harris. Prace nad filmem są dopiero we wstępnych fazach i jeszcze nie wiadomo, kiedy nastąpi premiera. Poniżej obejrzycie trailer, a jeżeli chcecie być na bieżąco, zerknijcie na sheene.com.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły