Serial „Mayans MC” potwierdzony: spin-off Synów Anarchii!
Piotr Jędrzejak
11 stycznia 2018

Pomyślcie o tym – nie ma zbyt wielu motocyklowych filmów lub seriali, które odniosły wielki, światowy sukces. Jedną z takich produkcji była seria „Synowie Anarchii”.

Jeżeli nigdy nie słyszałeś o SOA, pewnie posiadasz internet dopiero od roku – serial ten opowiadał o niegrzecznym gangu motocyklowym, który próbował chronić swoje (fikcyjne) miasteczko Charming w Kalifornii. Serial zakończył się 4 lata temu, a powstało 7 sezonów.

Teraz amerykańska stacja telewizyjna FX potwierdza, że już niebawem pojawi się nowy serial „Mayans MC”. Będzie on spin-offem, czyli serialem nawiązującym do Synów Anarchii. Jak fani SOA dobrze pamiętają, latynoski gang motocyklowy Mayans MC grał ważną rolę w kilku epizodach. Praktycznie cała obsada nowego serialu to właśnie latynosi, a współtwórcą oraz producentem nowego serialu będzie Kurt Sutter. To dobra wiadomość, bo to własnie ten gość stał za sukcesem „Synów Anarchii” – był tam scenarzystą, producentem oraz aktorem.

„Kurt Sutter jest mistrzem w opowiadaniu historii, a Mayans MC ma surową energię i napięcie, które są znakami charakterystycznymi Kurta” – mówi szef ramówki FX Networks, Nick Grad. „Za sprawą Kurta, współtwórcy Eligna Jamesa oraz niesamowitej obsady, Mayans MC zbudowany jest na dziedzictwie Synów Anarchii, zabierając serial w porywający, nowy kierunek – nie możemy się doczekać, aż świat to zobaczy.”

Serial „Mayans MC” oficjalnie pojawi się latem lub wczesną jesienią 2018, czyli na 10. rocznicę powstania oryginalnej serii.  Oczekiwania wobec Mayanów są więc wysokie, ponieważ „Synowie Anarchii” był najlepiej ocenianym serialem kryminalno-dramatycznym wyprodukowanym przez stację FX… Nie możemy doczekać się premiery!

Emilio Rivera potwierdzony jako Marcus Alvarez, Prezydent Mayans MC – tak jak w Synach Anarchii.
Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły