„Race to Home” w 2016′ powraca w jeszcze bardziej extremalnym stylu!
MotoRmania
15 października 2015
„Race to home” to międzynarodowy rajd na publicznych drogach.

Więcej na temat zeszłorocznej edycji przeczytacie TUTAJ. Start odbywa się w Wielkiej Brytanii w Londynie, a docelowym półmetkiem jest Wodzisław Śląski w Polsce. Tu jest krótki pitstop i przerwa na regenerację.
Rajd przebiega przez 6 krajów europejskich zgodnie z przepisami ruchu drogowego danego państwa. Celem jest zrobienie prawie 3500 km w jak najkrótszym czasie, bez dłuższych postojów.
Race to Home 2015 zakończona sukcesem!
Ekipa będzie się zatrzymywać wyłącznie na tankowanie oraz podczas przeprawy Eurotunelem. Do rajdu może dołączyć każdy, kto spełni wymagania organizatora. Organizator „Race To Home”, stuntbikeperformance team zbiera fundusze dla wybranych fundacji i zaprasza wszystkich chcących dołączyć do projektu. Mile widziani są sponsorzy.
Wszystkie informacje będziecie mogli uzyskać na naszej oficjalnej stronie www.stuntbikeperformance.com bądź na Facebooku Race To Home.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły