„Race to Home” w 2016′ powraca w jeszcze bardziej extremalnym stylu!

- MotoRmania
„Race to home” to międzynarodowy rajd na publicznych drogach.

Więcej na temat zeszłorocznej edycji przeczytacie TUTAJ. Start odbywa się w Wielkiej Brytanii w Londynie, a docelowym półmetkiem jest Wodzisław Śląski w Polsce. Tu jest krótki pitstop i przerwa na regenerację.
Rajd przebiega przez 6 krajów europejskich zgodnie z przepisami ruchu drogowego danego państwa. Celem jest zrobienie prawie 3500 km w jak najkrótszym czasie, bez dłuższych postojów.
Race-to-home (3)

Race to Home 2015 zakończona sukcesem!

Ekipa będzie się zatrzymywać wyłącznie na tankowanie oraz podczas przeprawy Eurotunelem. Do rajdu może dołączyć każdy, kto spełni wymagania organizatora. Organizator „Race To Home”, stuntbikeperformance team zbiera fundusze dla wybranych fundacji i zaprasza wszystkich chcących dołączyć do projektu. Mile widziani są sponsorzy.
Wszystkie informacje będziecie mogli uzyskać na naszej oficjalnej stronie www.stuntbikeperformance.com bądź na Facebooku Race To Home.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl