R1200GS goni dzieciaka na skradzionym skuterze
Piotr Jędrzejak
13 maja 2016

Motocyklista nie pozostał bierny, ale nie chciał przesadzić prowadząc „pościg” na czerwonych światłach.

Londyn, ulica Battersea Park. Motocyklista na BMW R1200GS zauważa dziwną sytuację w postaci dwóch chłopaczków: jeden z nich jedzie rowerem, jednocześnie pchając drugi rower, natomiast drugi z nich jedzie skuterem, w rowerowym kasku… Coś tu musi śmierdzieć, ci goście prawdopodobnie właśnie ukradli ten skuter! Motocyklista postanawia przyjrzeć się bliżej.

Gdy do nich podjeżdża, chłopaki zachowują się dość dziwnie, po czym zawracają. Motocyklista postanawia rozpocząć mały pościg.

Chłopak na skuterze kilka razy zawraca – to jasne, że ma coś na sumieniu. Mimo, że nasz bohater bardzo się stara, nie jest w stanie wywijać swoim BMW R1200GS dostatecznie szybko. Gdy łapie go czerwone światło, decyduje się nie narażać bezpieczeństwa własnego i postronnych – czeka na zielone. Mimo, że motocyklista później objeżdża okoliczne ulice, niestety chłopaczek na skuterze zdążył uciec. Na szczęście kamera złapała jego twarz oraz numer rejestracyjny skutera (LJ08 DPU).

Sprawa natychmiast trafiła na policję.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły