Próba wyłudzenia odszkodowania ze skuterem w roli głównej

- Piotr Jędrzejak

Chłopaki zaplanowali naprawdę przyzwoite przedstawienie.

Plan był cwany. Miejsce akcji to osiedla mieszkaniowe – nieduża prędkość, więc ryzyko poważnych obrażeń jest nieduże. Jeden z chłopaków wpycha skuter na drogę tak, aby upozorować najechanie na tył tuż przed skrzyżowaniem. Drugi udaje przypadkowego świadka, który nagrywa wszystko telefonem. Dla policji sprawa byłaby prawdopodobnie oczywista. Kobieta prowadząca samochód musiałby pokryć szkody ze swojego OC.

Niech Wam się tylko nie wydaje, że podziwiamy chłopaków. To złodzieje. Najgorszy sort kierowców, którzy próbują wyłudzić odszkodowanie. 

Na szczęście kobieta wyposażona była w kamerkę pokładową w swoim samochodzie… Gdy tylko powiedziała o niej chłopakom, oni ulotnili się momentalnie.

Rozumiemy, że w takiej sytuacji wydawało się naturalne, aby powiedzieć „mam kamerkę”. A jednak szkoda, że kobieta poinformowała cwaniaczków tak szybko. A można było poczekać na policję i złapać oszustów na gorącym uczynku…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl