Piłka golfowa wybiła zęby motocyklistce
Piotr Jędrzejak
31 maja 2012

Jako motocykliści jesteśmy znani z tego, że wjeżdżamy w różne rzeczy, jak samochody nieudolnie skręcające w lewo, szalone autobusy, czy powolne ciągniki rolnicze. Czasami zdarzają się nawet pechowe jelenie na drodze, gołębie albo inne sowy w owiewkach. Jednak czegoś takiego, co stało się ostatnio w USA, jeszcze chyba nie było.

Pewna kobieta wybrała się na przejażdżkę motocyklową w stanie Tennessee. Jechała z mężem, każdy na swoim motocyklu. Ogólnie rzecz biorąc to musiał być udany dzień. Pech chciał, że akurat przejeżdżali w pobliżu 14. dołka na polu golfowym, do którego próbował trafić pewien golfista. Co się stało, niewiadomo. Pewne jest, że piłka obrała zły kurs i poleciała idealnie w motocyklistkę. Dokładniej rzecz biorąc, trafiła ją w usta, jednocześnie zęby traktując podobnie, jak rosyjska armia napotkane wioski. Kobieta zdołała utrzymać kontrolę nad motocyklem, a finalnie pogotowie zabrało ją do szpitala.

Rzecz działa się w USA, więc jestem naprawdę ciekaw, jak duże odszkodowanie motocyklistka wyciągnie od golfisty. Poza tym motocykliści już mają sposób na golfistów

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły