Pierwsza Honda RC213V-S trafiła do klienta!

- MotoRmania

Pierwsza na świecie dostawa modelu RC213V-S do klienta odbyła się w centrali wyścigowej w Honda UK.

Historyczna chwila miała miejsce w poniedziałek, 21 grudnia. Honda z dumą dostarczyła pierwszemu na świecie klientowi model RC213V-S. Przekazanie maszyny odbyło się w wyścigowej siedzibie Hondy, oddział Wielka Brytania, RC213V-S first customer handover (2)gdzie wszystkie maszyny sprzedane w Wielkiej Brytanii będą przygotowywane i serwisowane przez specjalnie przeszkolonych techników.

Dumnym właścicielem RC213V-S motocykla, który jest bliższy maszynom wyczynowym używanym w MotoGP, niż którykolwiek pojazd produkowany wcześniej i posiadający homologację drogową, jest pan John Brown – właściciel motocyklowego salonu dealerskiego Hondy w Manchesterze. John Brown jest także zapalonym kolekcjonerem motocykli Hondy. W jego kolekcji, tuż obok właśnie nabytego RC213V-S, znajdują się już całkowicie nowe: RC30, VTR1000 SP1 i SP2, CBR900RR Fireblade oraz VF1000F.

Tak wyglądało przekazanie motocykla. John był naprawdę szczęśliwy!

Brown następująco skomentował fakt, że jest pierwszym na świecie klientem, który wszedł w posiadanie RC213V-S: „Kiedy po raz pierwszy usłyszałem o tym projekcie, to pomyślałem sobie – kiedy już je wyprodukują, to muszę mieć jedną z nich! To jest naprawdę niesamowite uczucie posiadać na własność kawałek historii wyścigów HRC. Kiedy tylko motocykl pojawił się w sprzedaży, zarejestrowałem się na stronie internetowej i wyraziłem w ten sposób swoją chęd zakupu. A dzień w którym otrzymałem telefon z Hondy informujący mnie o tym, że moje zamówienie zostało przyjęte, był dla mnie szczególny. Dołączyłem do rodzinnego biznesu już jako 17-latek i od tego czasu byłem dealerem Hondy. Mój salon jest jednym z trzech najlepszych w całej Wielkiej Brytanii i utrzymuje się na tej pozycji od wielu lat. Tak więc zakupiony przeze mnie motocykl będzie świetnie pasował do mojej dotychczasowej kolekcji. Chciałbym podziękować wszystkim ludziom z Hondy za pomoc w spełnieniu tego marzenia.”

RC213V-S first customer handover (1)

RC213V-S first customer handover (9)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl