Peter Fonda i Evel Knievel: motocyklowa kampania bezpieczeństwa z 1973!
Piotr Jędrzejak
17 marca 2014

Co ważnego może wnieść materiał sprzed 41 lat? Odpowiedź jest zaskakująca!

Przed Wami „Not so easy”, czyli „nie tak łatwo”. Tytuł odnosi się do bezpieczeństwa jazdy motocyklem i że wcale nie jest tak easy, jak w Easy Riderze. Dlaczego akurat wspominamy o filmie? W tej kampanii narratorem jest Peter Fonda, czyli właśnie tytułowy Easy Rider! Gdyby tego było mało, to gościem specjalnym jest Evel Knievel, najbardziej znany i jeden z najbardziej hardkorowych kaskaderów motocyklowych. Poza tym, zobaczycie też jazdę precyzyjną w wykonaniu amerykańskich policjantów na Harleyach.

Przede wszystkim jednak, jest to kilkunastominutowy film o bezpieczeństwie na motocyklu. Wbrew pozorom, mimo upływu 41 lat od jego publikacji, ogólne założenia są jak najbardziej słuszne! Obejrzyjcie więc, ale słuchajcie uważnie – na koniec Peter Fonda przygotował dla Was test!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły