Palenie gumy na ekranie iPhone 6?

- Piotr Jędrzejak

Wiemy, że zastanawialiście się nad tym od dawna. Po kilka razy dziennie odbieramy od Was wiadomości i telefony z tym pytaniem, a po wielokrotnym wpisaniu tej frazy w Google, wyszukiwarka zarządziła strajk głodowy. Ale teraz w końcu możemy odpowiedzieć Wam na najważniejsze pytanie roku: co się stanie gdy spalimy gumę na ekranie iPhona 6?

A teraz na poważnie: szczerze nie mamy pojęcia po co ktoś miałby palić gumę na iPhonie. Skoro jednak takie dziwne eksperymenty są ostatnio w internecie popularne, to czemu nie? W ciągu 10 dni ten film obejrzano blisko 3 miliony razy… Gwoli ścisłości – palenie gumy nie odbywa się motocyklem, a pocket bikiem.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl