Palenie gumy do wystrzału w cudownym slow motion HD

- Piotr Jędrzejak

Filmy z palenia gumy były modne w czasach, gdy ludzie dopiero uczyli się wysyłać i oglądać filmy w internecie. Krótko mówiąc było to naprawdę dawno temu i nie zaprzątalibyśmy Wam głowy jakimś tam burnoutem, jeżeli nie byłoby tu czegoś naprawdę specjalnego.

Tym razem elementem magii tego klipu jest kamera Phantom v2512, która potrafi nagrać 28500 klatek na sekundę. A takiego palenia gumy jeszcze nie widzieliście!

Głównym palaczem jest znany, francuski stunter Romain Jeandrot. Panowie wyposażeni są w motocykl, kamerę oraz ogromny wiatrak, aby odpowiednio zarządzać dymem z opony. Pierwsza próba nie była zbyt widowiskowa, dlatego w drugiej próbie inaczej ustawili wiatrak, a oponę napompowali do 7 barów, aby ładnie wystrzeliła. Efekt okazał się przecudowny.

Jeżeli macie ochotę obejrzeć cały film (polecamy!), włączcie angielskie napisy. Punkt kulminacyjny od 2:28.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl