Palenie gumy do wystrzału w cudownym slow motion HD
Piotr Jędrzejak
19 kwietnia 2017

Filmy z palenia gumy były modne w czasach, gdy ludzie dopiero uczyli się wysyłać i oglądać filmy w internecie. Krótko mówiąc było to naprawdę dawno temu i nie zaprzątalibyśmy Wam głowy jakimś tam burnoutem, jeżeli nie byłoby tu czegoś naprawdę specjalnego.

Tym razem elementem magii tego klipu jest kamera Phantom v2512, która potrafi nagrać 28500 klatek na sekundę. A takiego palenia gumy jeszcze nie widzieliście!

Głównym palaczem jest znany, francuski stunter Romain Jeandrot. Panowie wyposażeni są w motocykl, kamerę oraz ogromny wiatrak, aby odpowiednio zarządzać dymem z opony. Pierwsza próba nie była zbyt widowiskowa, dlatego w drugiej próbie inaczej ustawili wiatrak, a oponę napompowali do 7 barów, aby ładnie wystrzeliła. Efekt okazał się przecudowny.

Jeżeli macie ochotę obejrzeć cały film (polecamy!), włączcie angielskie napisy. Punkt kulminacyjny od 2:28.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły