„Ostatni motocykl na Ziemi” – zapowiedź filmu
Piotr Jędrzejak
25 kwietnia 2018

A co, jeżeli świat rzeczywiście zmieni się na złe?

„W świecie samochodów jeżdżących autonomicznie, motocykliści walczą o przetrwanie. Motocykle są nielegalne. Paliwo kosztuje kosztuje 35 zł za litr [po przeliczeniu – przyp. red.]. Autonomiczne samochody przejmują kontrolę. Dolina Krzemowa i Rząd USA kolaborują, aby przenieść społeczeństwo na w pełni autonomiczny system transportu. Motocykle i motocykliści są łatwym pierwszym celem na drodze do zdelegalizowania pojazdów kierowanych przez człowieka. Mówisz, że to niemożliwe? Nie tak szybko…”

Tak brzmi zapowiedź 3-częściowego serialu o motocyklach. Jest on odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie oraz stale rosnący postęp technologiczny w dziedzinie pojazdów autonomicznych. Film tworzy nieduża grupa ludzi, powstał już pierwszy odcinek oraz część drugiego i trzeciego. Historia serialu opowiada o tym, w jaką stronę mogą zmienić się realia świata, który znamy. Być może rząd kiedyś dojdzie do wniosku, że człowiek jest najsłabszym ogniwem pojazdu i samodzielna jazda zostanie zabroniona… W „The Last Motorcycle on Earth” grupa motocyklistów walczy o to, aby posiadanie i używanie jednośladów nie zostało zdelegalizowane.

Jeżeli chcielibyście pomóc w dokończeniu prac nad tym dziełem filmowym, właśnie trwa kampania crowdfundingowa na IndieGoGo. Tymczasem możecie obejrzeć pierwszy trailer, wraz z wypowiedziami twórców:

https://www.youtube.com/watch?v=Ms6S6m8Oul4

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły