„Ostatni motocykl na Ziemi” – zapowiedź filmu

- Piotr Jędrzejak

A co, jeżeli świat rzeczywiście zmieni się na złe?

„W świecie samochodów jeżdżących autonomicznie, motocykliści walczą o przetrwanie. Motocykle są nielegalne. Paliwo kosztuje kosztuje 35 zł za litr [po przeliczeniu – przyp. red.]. Autonomiczne samochody przejmują kontrolę. Dolina Krzemowa i Rząd USA kolaborują, aby przenieść społeczeństwo na w pełni autonomiczny system transportu. Motocykle i motocykliści są łatwym pierwszym celem na drodze do zdelegalizowania pojazdów kierowanych przez człowieka. Mówisz, że to niemożliwe? Nie tak szybko…”

Tak brzmi zapowiedź 3-częściowego serialu o motocyklach. Jest on odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie oraz stale rosnący postęp technologiczny w dziedzinie pojazdów autonomicznych. Film tworzy nieduża grupa ludzi, powstał już pierwszy odcinek oraz część drugiego i trzeciego. Historia serialu opowiada o tym, w jaką stronę mogą zmienić się realia świata, który znamy. Być może rząd kiedyś dojdzie do wniosku, że człowiek jest najsłabszym ogniwem pojazdu i samodzielna jazda zostanie zabroniona… W „The Last Motorcycle on Earth” grupa motocyklistów walczy o to, aby posiadanie i używanie jednośladów nie zostało zdelegalizowane.

Jeżeli chcielibyście pomóc w dokończeniu prac nad tym dziełem filmowym, właśnie trwa kampania crowdfundingowa na IndieGoGo. Tymczasem możecie obejrzeć pierwszy trailer, wraz z wypowiedziami twórców:

https://www.youtube.com/watch?v=Ms6S6m8Oul4

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl