Okrutna gleba parkingowa – 4 motocykle, w tym BMW HP4

- Piotr Jędrzejak

Wypadki parkingowe potrafią być wredne. Zdecydowanie jednym z najgorszych był ten, w którym ucierpiała Honda RC213V-S o wartości około 200 000 euro… Jednak w poniższym przypadku również nie jest zbyt kolorowo.

Akcja działa się w Rosji. Grupa znajomych na motocyklach zatrzymała się na prawym pasie 4-pasmowej drogi (pamiętajcie, że to Rosja, więc wszystko w porządku). Stoją, rozmawiają, czekają na pozostałą część ekipy. W tym momencie właściciel KTMa 1190 Adventure potyka się (lub zahacza nogawką o podnóżek), traci równowagę i razem ze swoim motocyklem nieuchronnie zbliża się ku upadkowi. Na swojej drodze do asfaltu zabiera jeszcze BMW R1200GS stojącego obok. A żeby było jeszcze gorzej, zawadza też o ultra sportowe BMW HP4, które przewraca się razem ze stojącym obok BMW S1000RR.

4 motocykle na glebie. Całkiem drogie to domino.

Motocyklista nagrywający film ma pozytywne podejście do świata, śmieje się i z całej akcji natychmiast robi sobie żarty, a swoim przewróconym R1200GS jakby się nie przejmuje. Wydaje nam się jednak, że właściciele HP4 i S1000RR nie byli tak zadowoleni…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl