Okrutna gleba parkingowa – 4 motocykle, w tym BMW HP4
Piotr Jędrzejak
27 października 2016

Wypadki parkingowe potrafią być wredne. Zdecydowanie jednym z najgorszych był ten, w którym ucierpiała Honda RC213V-S o wartości około 200 000 euro… Jednak w poniższym przypadku również nie jest zbyt kolorowo.

Akcja działa się w Rosji. Grupa znajomych na motocyklach zatrzymała się na prawym pasie 4-pasmowej drogi (pamiętajcie, że to Rosja, więc wszystko w porządku). Stoją, rozmawiają, czekają na pozostałą część ekipy. W tym momencie właściciel KTMa 1190 Adventure potyka się (lub zahacza nogawką o podnóżek), traci równowagę i razem ze swoim motocyklem nieuchronnie zbliża się ku upadkowi. Na swojej drodze do asfaltu zabiera jeszcze BMW R1200GS stojącego obok. A żeby było jeszcze gorzej, zawadza też o ultra sportowe BMW HP4, które przewraca się razem ze stojącym obok BMW S1000RR.

4 motocykle na glebie. Całkiem drogie to domino.

Motocyklista nagrywający film ma pozytywne podejście do świata, śmieje się i z całej akcji natychmiast robi sobie żarty, a swoim przewróconym R1200GS jakby się nie przejmuje. Wydaje nam się jednak, że właściciele HP4 i S1000RR nie byli tak zadowoleni…

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły