No prisoners 2016: prawie 3-godzinna kompilacja wypadków

- Piotr Jędrzejak

Ku przestrodze.

Ktoś kiedyś stworzył bardzo długą kompilację wypadków, nazywając ją „no prisoners”. Ten film miał ponad 2 godziny i zyskał w internecie zaskakującą popularność – pewnie dlatego idea pozostała. Teraz gość o ksywce „konstantinos777” skleił kolejną wersję „no prisoners”. W kompilacji, która trwa 2 godziny i 43 minuty, zawarte są wypadki motocyklowe jedynie z pierwszej połowy 2016 roku… Ale po co komu?

Niech ten film będzie dla Was przypomnieniem, że nikt nie jest niezwyciężony. Trzeba na siebie uważać.

W kompilacji są filmy nagrane kamerami na kaskach, kamerami pokładowymi w samochodach, czy kamerami monitoringu. Są wypadki poważne oraz wręcz śmieszne parkingówki. Niektóre zdarzenia powstają z czystej winy motocyklistów, w innych przypadkach to kierowcy samochodów nawalają, ale są też przypadki, w których motocykliści pomagają swojemu pechowi. Potraktujcie ten film jako możliwość wyciągnięcia własnych wniosków…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl