Niemiecka policja i zaskakujące zakończenie udanego pościgu policyjnego
Piotr Jędrzejak
3 czerwca 2016

Zupełnie nie tego spodziewalibyście się po policjantach, którzy właśnie zatrzymali motocyklistę po krótkim pościgu.

Widzimy tu nagranie z kasku pewnego, niemieckiego motocyklisty, który postanowił uciekać przed niemiecką policją. Niestety szybko okazało się, że na swoim małym motocyklu nie ma szans. Dlatego postanowił się poddać. No i zaczęło robić się zabawnie (oczywiście jedynie z naszego punktu widzenia).

Po pierwsze policjant jak gdyby nigdy nic wcina loda w rożku. Zupełnie się tym nie przejmując, wciąż z lodem z dłoni, przeszedł do procedury zatrzymania kierującego. A drugi policjant? Kierował pościgiem, a teraz mówi wprost: „Potrzebujesz lepszego motocykla, jeżeli chcesz uciekać”. Po kilku chwilach dodaje: [wskazując na siebie i radiowóz] „jeszcze raz – policja, dobry samochód”. [Wskazując na motocykl] „to jest beznadziejne, powinieneś kupić sobie lepszy sprzęt”. Jesteśmy okrutnie ciekawi, jak zakończyło się to zatrzymanie…

https://www.youtube.com/watch?v=uqPpOTLAktg

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły