MV Agusta F3 800 w barwach UNICEF wylicytowana za 100 000 euro!

- Piotr Jędrzejak

MV Agusta przygotowała wyjątkowy egzemplarz, szczodry kupiec wylicytował go za okrągłe 100 000 euro, a kwota ta wesprze organizację UNICEF.

Motocykle MV Agusta to piękne, drogie i wyjątkowe maszyny – nie ma co do tego wątpliwości. Szef włoskiej marki wpadł jednak na pomysł, aby trochę zaszaleć. Na warsztat trafiła zwykła MV Agusta F3 800, aby pomalować ją w wyjątkowe barwy z okazji Letniej Gali UNICEF na Sardynii.

Efekt jest nie tylko przepiękny, ale i szlachetny.

mv agusta f3 800 unicef

Wyjątkowa F3 800 w wyjątkowym, przepięknym malowaniu UNICEF została przekazana na aukcję charytatywną. Kolekcjoner marki wylicytował motocykl za 100 000 euro, czyli jakieś 435 000 złotych. Kwota zasiliła oczywiście Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci. Większość prac UNICEF wykonywana jest na terenie ponad 190 krajów i terytoriów rozmieszczonych na całym świecie, by zapewnić żywność i opiekę zdrowotną dla dzieci i matek.

Szef MV Agusty, Timur Sardarov:
„Jestem szczęśliwy, że nasza specjalna F3 800 dla UNICEF Italia znalazła tak szczodrego kupca. Wszystkie nasze motocykle są tworzone ręcznie, a ich zbudowanie wymaga wyjątkowych pokładów dumy, pasji i doświadczenia. Ten specjalny egzemplarz stał się unikalny i wiemy, że będzie służył wyjątkowej sprawie, powodując, że każda osoba uczestnicząca w jego budowie stanie się jeszcze bardziej dumna.

Chciałbym podziękować UNICEF Italia za obdarzenie nas możliwością wsparcia w obronie bezbronnych dzieci.”

mv agusta f3 800 unicef 435000 zł

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl