Motocyklista na myjni automatycznej: tak to wygląda

- Piotr Jędrzejak

Jeżeli jesteście z tych, którzy uważają, że głupie pomysły są najfajniejsze (tak jak my), to na pewno zadaliście sobie kiedyś pytanie: „a co by było, gdyby wjechać motocyklem na myjnię automatyczną?”.

My zadajemy je sobie regularnie, szczególnie przed zdjęciami do testów, gdy motocykl jest brudny, a nie mamy czasu na myjnię ręczną. Najczęściej kończy się to jednak tym, że w ogóle odpuszczamy temat mycia… 😉 Internet już wielokrotnie odpowiadał na pytanie, jak wygląda połączenie myjnie automatycznej i motocykla, ale tym razem tego zadania podjęła się ekipa Supermofools razem z Broapaholics, za pomocą KTMa RC390. Oczywiście powstał z tego nieźle skręcony film, więc może chcecie obejrzeć?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl