Motocykliści to dobrzy ludzie – czy aby na pewno?! [ankieta]
Piotr Jędrzejak
23 maja 2014

Bezinteresowna pomoc obcej osobie to niby nic szczególnego. A jednak filmy z pomagającymi motocyklistami podnoszą na duchu i ogląda się je czystą przyjemnością… Tylko czy aby na pewno ta pomoc jest „bezinteresowna”?

Odnosimy wrażenie, że motocykliści nie są zwykłymi, szarymi obywatelami. Wydaje nam się, że w większości przypadków są to osoby trochę bardziej zaangażowane w to, co dzieje się dookoła nich. Nawet dziś rano publikowaliśmy film, na którym widać przeszkodę na środku drogi – jedyną osobą, która się zatrzymała, był właśnie motocyklista. Zresztą takich nagrań jest naprawdę sporo i pogrupowaliśmy je wszystkie pod tagiem Motocyklista Pomaga.

Z drugiej strony im publikujemy więcej filmów z dobrymi uczynkami motocyklistów, tym częściej słyszymy od Was powtarzającą się opinię. Niektórzy uważają, że jedynym powodem dokonywania tych dobrych uczynków, miałaby być włączona kamerka oraz chęć pokazania się i zaistnienia w internecie. Krótko mówiąc, wszystko jest „na pokaz”. Czy rzeczywiście to prawda?

Obejrzyjcie poniższą kompilację pomagających motocyklistów i wyobraźcie sobie, że to Wy znajdujecie się na miejscu któregoś z nich. Następnie przejdźcie do ankiety poniżej i zaznaczcie to, co uważacie za słuszne. Czekamy też na Wasze opinie w komentarzach. (P.S.: Ankieta jest anonimowa.)

 

[poll id=”18″]

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły