Motocykliści ratują zagubionego psa – szczęśliwe zakończenie

- Piotr Jędrzejak

Miała być fajna przejażdżka po kalifornijskich wzgórzach. Wyszła akcja ratunkowa psa z udanym finałem i ogromną radością zwierzaka.

Jeżeli lubicie oglądać w internecie przygody motocyklistów – czyli motovlogi, być może kojarzycie gościa pod ksywką VroomVroomDana. Ten facet lubi offroad i generalnie jest jajcarzem. Zdecydowana większość jego filmów ma tytuły w stylu „znalazłem milion dolarów pod kamieniem na pustyni”. To oczywiście tak zwany „click-bait”, czyli przynęta aby kliknąć w tytuł. Ale bez obawy – filmy zazwyczaj ma zabawne, a każdy wie, że tytuł to równie zabawna ściema. Tym razem jednak akcja działa się na poważnie.

Dana razem z koleżanką „Girl And Her Bike” wybrali się na offroad, na wzgórza dookoła jeziora Elsinore w Kalifornii. Jeżdżąc po górach natknęli się na przerażonego psa. Nie pozostali obojętni! Udało im się zyskać jego zaufanie, dali mu wodę. Na szczęście pies miał obrożę i adresatkę, a więc zadzwonili do właściciela (a tam poczta głosowa!). Motocykliści wiedzieli, że nie mają jak zabrać psa na endurakach. Przypięli go prowizorycznie (dętka jako smycz?) do drzewa i popędzili po swoje auto, aby wrócić z odsieczą.

Sprawdźcie szybkie, dwu i pół minutowe sprawozdanie z całej akcji. Radość psa Maxa na spotkanie z właścicielką jest bezcenna!

Jeżeli macie ochotę obejrzeć tę przygodę w pełnym wymiarze, zarówno Dana jak i jego koleżanka wrzucili na swoje kanały filmy. Są długie, mają po 15 i 18 minut.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl