Motocykliści aresztowani po oświadczynach na kalifornijskiej autostradzie!

- Piotr Jędrzejak

Niecodzienne oświadczyny z finałem za kratkami…

Pamiętacie niesamowitą akcję, którą zorganizowała ekipa z Kalifornii? Grupa 250 motocyklistów zatrzymała się na autostradzie, aby jeden z nich mógł oświadczyć się swojej dziewczynie. Trochę nielegalne, ale całkiem fajne, prawda?

Policja była trochę innego zdania – w ogóle niefajne i bardzo nielegalne. Właśnie dlatego aresztowanych zostało czterech motocyklistów, w tym przyszły pan młody, w sprawie: „dochodzenia w sprawie zaburzenia porządku publicznego” oraz „uczestnictwa w nielegalnym zgromadzeniu”. 24-letni pan młody, Hector Martinez dodatkowo jest oskarżony o przekroczenie prędkości.

Jak ustaliła policja, około 250 motocyklistów zatrzymało się na autostradzie 27. stycznia, aby Martinez mógł oświadczyć się swojej dziewczynie. To zatrzymało ruch na autostradzie na dwie minuty, a całe przedsięwzięcie zostało nagrane i szybko rozeszło się w internecie.

„Zrobili z tego spektakl.” – mówi sierż. Kurt Stormes – „Ogólnie rzecz biorąc to było jak spoliczkowanie przepisów prawa.”

Sierżant dodał, że oskarżonych udało się namierzyć dzięki mediom społecznym, na których „dużo się o tym przechwalali”. Przyszła panna młoda przyjęła oświadczyny i nie ciążą na niej żadne oskarżenia.

To dobrze, że policja zadziałała w sprawie samowolnego zatrzymania ruchu, czy może powinni odpuścić przy takiej okazji, jak oświadczyny?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl