Motocykle, zombie, karabiny i kobieta – NIEzwykła reklama Icon!
Piotr Jędrzejak
5 listopada 2013

Icon produkuje naprawdę fajne ciuchy i jeszcze lepsze reklamy! Zobaczcie ich najnowszy klip w klimatach postapokaliptycznych promujący nową linię odzieży z serii Icon 1000!

Pamiętacie, gdy w lutym tego roku, Icon zaprezentował Dromedarii, motocykl customowy na bazie Triumpha Tigera 800XC? Ochrzciliśmy go świetną maszyną w razie apokalipsy zombie. Lub jakiejkolwiek innej apokalipsy. Jak się okazuje, nasz strzał nie był daleko od celu Icona. Najnowszy spot, a w zasadzie krótki film akcji nosi tytuł Containment Conflicts – nie podejmiemy się próby przełożenia tego na polski, bo skończymy jak inni tłumacze tytułów z angielskiego na nasz język. Akapit wstępu widoczny w pierwszych kadrach powinien wystarczyć:

Resztki człowieczeństwa zaczęły się kurczyć. Konflikty o utrzymanie hermetyczności pociągnęły za sobą potężne straty w infrastrukturze i społeczeństwie. Jedynie elitarne oddziały myśliwych/zabójców zatrzymywały hordy zombie przed wyssaniem ostatnich sił z cywilizacji. Misja jest zawsze taka sama, ale nigdy nie bez wyzwań – powstrzymać nieumarłych wszelkimi możliwymi środkami.

Obejrzyjcie najpierw trailer, a później właściwy film – łączą się w jedną całość. Przed Wami oficjalnie najlepsza reklama, jaką widzieliśmy kiedykolwiek. Jest trochę krwawa i raczej ostra, ale spokojnie możecie oglądać w biurze.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły