Motocykle, prędkość, zakręty: kilka ujęć z The Snake w Kalifornii
Piotr Jędrzejak
1 lutego 2017

U nas wciąż zimno, warunki takie, że jedyny sposób aby jeździć motocyklami, to offroad. W Kalifornii jest trochę inaczej. Tam po prostu pada więcej deszczu. Ostatnio w niedzielę nie padało, więc na legendarnej sekcji The Snake na Mulholland Highway jak zwykle zebrali się motocykliści. Również jak zwykle był tam Rnickeymouse, aby wszystko nagrać – obejrzyjcie więc słoneczną kompilację ujęć z motocyklami na zakrętach!

Na filmie widzicie też tablicę informacyjną. Rnickeymouse w opisie filmu też napisał coś więcej o The Snake.

„Mulholland Hwy jest stałym miejscem motocyklistów z Południowej Kalifornii od lat. Sekcja The Snake ma niewiele ponad 2 mile (ponad 3,2 km). Zakręty są ciasne, co ogranicza prędkość i obrażenia w razie wypadków. Wypadków jest sporo, ale jest jeszcze więcej dobrej jazdy. Jest to droga publiczna, ale uznawana jest jako obiekt rekreacyjny. Przepisy drogowe mają tu zastosowanie, ale entuzjaści motocykli i samochodów są tu uznawani jako część tradycji.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły