Motocyklami na granicy Strefy 51: motocykliści na celowniku
Piotr Jędrzejak
19 października 2016

„Cammo Dudes” celowali z broni ostrej do cywilnych motocyklistów. Dali im szansę zawrócić i znikać jak najszybciej.

Wiecie o co chodzi ze Strefą 51? My też nie wiemy i bardzo niewiele osób wie. W skrócie jest to tajna i bardzo strzeżona baza wojskowa, do której rząd USA oficjalnie przyznał się dopiero w 2013 roku. Według teorii spiskowej, rząd trzyma tam UFO z Roswell… Więcej na Wikipedii. Strefa 51 to oczywiście miejsce bardzo popularne w kulturze popularnej oraz wśród wszelkiego rodzaju podróżników.

W poniższym przypadku mamy dwóch podróżników na turystycznych Buellach, którzy podjechali offroadowym szlakiem do Strefy 51 od tyłu. Wiadomo też, że obszaru chronią tak zwani „Cammo Dudes”, czyli prywatna firma ochroniarska, której ochroniarze jeżdżą białymi pickupami i są uzbrojeni. Przy okazji są mało przyjaźni i dość niebezpieczni…

Jak tylko nasi podróżnicy na Buellach dojechali do znaku ostrzegawczego o Strefie 51, pojawili się Cammo Dudes. Motocykliści zostali postawieni na muszce. Jeden z ochroniarzy wyciągnął w ich kierunku broń, a drugi przeszukiwał. Nieprzyjemna sprawa.

Chłopakom zostało dosłownie kilka centymetrów od granicy znaków Strefy 51, dlatego Cammo Dudes dali im szansę i pozwolili odjechać. Motocykliści piszą pod filmem: „Zobacz jedyne nagranie, na którym Camo Dudes ze Strefy 51 trzymają cywilów na muszce broni palnej!” oraz „Wszyscy dzielą się tym filmem jak szaleni. Być może będziemy musieli niebawem usunąć ten film przez rząd USA!! Nie pozwólcie im tego ukryć!!”

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły