Master of Torque, część I – animowany serial od Yamahy!
MotoRmania
24 marca 2014

Z ciemnej strony Japonii Yamaha ogłasza rozpoczęcie internetowej emisji mini-serialu zatytułowanego „Master of Torque” (Mistrz Momentu Obrotowego).

Informacja prasowa

Czteroczęściowy, animowany mini-serial przedstawia wyczyny trzech młodych kierowców na motocyklach MT-09 i MT-07 w pół-fikcyjnym mieście Tokio. Akcja serialu, który będzie emitowany na wiosnę i latem (II odcinek 16. maja), w dużej mierze rozgrywa się na legendarnej japońskiej autostradzie, National Route 246. W kolejnych odcinkach widzowie będą mogli poznać perypetie życiowe i sercowe kierowców MT: Makiny, Koutaru i Dana.

„Master of Torque” ma styl anime, którego unikalna, japońska estetyka cieszy się szerokim uznaniem wśród osób w różnym wielu i narodowości. Wyrażając takie japońskie wartości jak twórczość artystyczną opartą na bogatej wyobraźni i rzemieślnicze podejście do tworzenia produktów, znane jako „Monozukuri”, anime odzwierciedla główne cechy, które charakteryzują nowe modele MT.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka oraz na stronę domową serialu, gdzie znajdziecie więcej ciekawostek na jego temat.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły