Lowside na YZF-R1 – dobre buty to podstawa
Piotr Jędrzejak
5 lutego 2013

W Kalifornii jest już sezon, a więc motocykliści masowo wyjeżdżają na legendarną sekcję Mulholland Drive. Jak to często bywa, nie zabrakło gleby, no i jak zwykle ma to miejsce przy glebach – nie zabrakło kamerzysty o ksywce Rnickeymouse.

Tym razem głównym bohaterem jest kierowca eRłana. Zalicza niegroźnego lowside z finałem na poboczu. Zauważcie, że motocykl przygniótł nogę na tyle dotkliwie, że spadł mu but, a efekcie motocyklista kulał. Może jednak prawdziwe buty motocyklowe wcale nie są takie przereklamowane? Na szczęście facet podniósł się, zapakował na R1 i odjechał bez większych obrażeń.

Jak myślicie, co spowodowało wypadek? Zwieszanie się na kierownicy i przeniesienie na nią całego ciężaru, nieodpowiednie hamowanie i operowanie gazem, a może coś z zawieszeniem? Temperatura tego dnia stała na poziomie 20 st. C., więc argument zimnego asfaltu odpada.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły