KTM 690 SMC-R kontra Seat Leon Cupra – spektakularnie!

- Piotr Jędrzejak

Motocykl kontra samochód. Takich pojedynków było już [tu wstawcie dowolną liczbę z kosmosu], ale i tak nigdy się nie znudzą. Tym razem hiszpańska redakcja Motos x1000 zorganizowała walkę na torze pomiędzy KTMem 690 SMC-R, a nowym Seatem Leonem Cupra o mocy 280 KM.

Jednak patrząc na to obiektywnie, nazwa „pojedynek” raczej nie pasuje. Bardziej skłanialibyśmy się ku „prezentacji”. Mimo wszystko, jest spektakularnie. Zawdzięczać to można krętemu obiektowi oraz pilotom: w zwinnym Seacie siedzi kierowca rajdowy Mia Bardolet, a SMC-Ra pilotuje Francesc Cucharrera, hiszpański mistrz Supermoto. Ogląda się przyjemnie! A tak na serio, to jak uważacie – kto byłby szybszy w tych warunkach?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl