Kompilacja wypadków motocyklowych oraz początkująca pasażerka
Piotr Jędrzejak
13 grudnia 2016

Mariusz podesłał nam dziś linka do czegoś, co nazwał „przyciągającą wzrok kompilacją wypadków motocyklowych”. Rzeczywiście, przyciąga wzrok. Szczególnie miniatura. 

Znajdziecie w tym filmie nagrania z wszelakich wypadków – kilka z nich być może już widzieliście. Jeżeli macie 11 minut wolnego czasu, polecamy obejrzeć. Potraktujcie to jako „film ku przestrodze”, z którego płynie kilka wniosków. Przede wszystkim trzeba mieć oczy dookoła głowy i myśleć za innych kierowców. Na nas największe wrażenie wywiera najechanie na tył motocykla, po zatrzymaniu… Dlatego zawsze, gdy się zatrzymujecie, zerknijcie w lusterka, czy akurat nikt nie chce Was staranować. Z kolei wypadek w momencie 6:10 to idealny przykład, dlatego lepiej strzec się śliskich, białych linii.

Jeżeli jednak przyciągnęła Was miniaturka, przejdźcie od razu do momentu 1:53. Obejrzycie przygodę lekko przerażonej dziewczyny, która pierwszy raz jedzie jako pasażerka. O ile będziecie mogli się skupić.

https://www.youtube.com/watch?v=EzVypVO86SA

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły