Kierowca taranuje skuterzystę i ucieka: motocyklista z kamerą ratuje sytuację!

- Piotr Jędrzejak

Być może Was to zdziwi, ale cała akcja dzieje się w Niemczech, a kierowca, który taranuje skuterzystę również jest Niemcem. 

Zacznijmy jednak od początku. Gość, który podpisuje się jako Big Whoop, podróżuje z pasażerem swoim Banditem. Jeździ z kamerą, nawet pomimo tego, że w Niemczech jest to zabronione. Tym razem się to opłaciło. (Na pytanie policji czemu nagrywał, odpowiedział, że kamera nie była przyczepiona do pojazdu, nie jest włączona na stałe, a nagrywa dla widoków, jako pamiątka z podróży). Przez przypadek Big Whoop nagrał też coś zupełnie innego – wpadek, w którym kierowca celowo taranuję skuterzystę, a następnie ucieka!

Jak widzicie, gdy tylko Whoop zorientował się, że kierowca ucieka (pasażer Whoopa oraz przechodnie pospieszyli udzielić pierwszej pomocy), natychmiast ruszył w pogoń. Ta nie trwała długo, a w dyskusji okazuje się, że skuterzysta pokazał wcześniej kierowcy środkowy palec i go sprowokował. Kierowca uważa, że to wystarczający powód, aby kogoś staranować – mówi: „co innego miałem zrobić?”

Big Whoop oczywiście zadzwonił po policję. Kierowca na miejscu stracił prawo jazdy oraz odbędzie się przeciwko niemu sprawa sądowa, w której motocyklista, pasażer oraz przechodnie będą świadkami.

Skuterzysta został zabrany do szpitala, nie stało mu się nic poważnego. Doznał jednak ciężkiego szoku.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl