Kierowca taranuje skuterzystę i ucieka: motocyklista z kamerą ratuje sytuację!
Piotr Jędrzejak
16 czerwca 2015

Być może Was to zdziwi, ale cała akcja dzieje się w Niemczech, a kierowca, który taranuje skuterzystę również jest Niemcem. 

Zacznijmy jednak od początku. Gość, który podpisuje się jako Big Whoop, podróżuje z pasażerem swoim Banditem. Jeździ z kamerą, nawet pomimo tego, że w Niemczech jest to zabronione. Tym razem się to opłaciło. (Na pytanie policji czemu nagrywał, odpowiedział, że kamera nie była przyczepiona do pojazdu, nie jest włączona na stałe, a nagrywa dla widoków, jako pamiątka z podróży). Przez przypadek Big Whoop nagrał też coś zupełnie innego – wpadek, w którym kierowca celowo taranuję skuterzystę, a następnie ucieka!

Jak widzicie, gdy tylko Whoop zorientował się, że kierowca ucieka (pasażer Whoopa oraz przechodnie pospieszyli udzielić pierwszej pomocy), natychmiast ruszył w pogoń. Ta nie trwała długo, a w dyskusji okazuje się, że skuterzysta pokazał wcześniej kierowcy środkowy palec i go sprowokował. Kierowca uważa, że to wystarczający powód, aby kogoś staranować – mówi: „co innego miałem zrobić?”

Big Whoop oczywiście zadzwonił po policję. Kierowca na miejscu stracił prawo jazdy oraz odbędzie się przeciwko niemu sprawa sądowa, w której motocyklista, pasażer oraz przechodnie będą świadkami.

Skuterzysta został zabrany do szpitala, nie stało mu się nic poważnego. Doznał jednak ciężkiego szoku.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły