Kawasaki ZX-10R w policji!
Piotr Jędrzejak
11 maja 2012

„Dziesiątka” będzie służyła do przełamywania pierwszych lodów!

Policja z hrabstwa Kubmria w Anglii dostała w prezencie od salonu J&L Motorcycles nowiutką ZX-1oR z policyjnymi naklejkami. W ten sposób salon i policja angażują się w akcję BikeSafe, której celem jest obniżenie liczby wypadków na drogach, poprzez promowanie bezpieczniej jazdy już od samego początku sezonu. Kawa będzie pełniła funkcję łamacza pierwszych lodów w kontaktach z motocyklistami. Policjanci mają zamiar jeździć w najpopularniejsze miejsca spotkań motocyklistów i rozpowszechniać tam bezpieczne założenia w jeździe motocyklem. Salon J&L ofiarował już drugi motocykl – wcześniej policjanci używali Ducati 848.

Nasza policja używa już sportowych samochodów do ganiania piratów drogowych. Może więc niedługo nasi funkcjonariusze przesiądą się z BMW K1200S na S1000RR?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły