Kaskaderka motocyklowa ginie na planie filmu Deadpool 2

- Piotr Jędrzejak

Na planie filmu Deadpool 2 doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

Joi „SJ” Harris, profesjonalna zawodniczka amerykańskich mistrzostw motocyklowych AMA, pracowała jako kaskaderka na planie Deadpool 2. Zastępowała aktorkę Zazie Beetz (grającą Domino) w czasie roli na motocyklu. Świadkowie donoszą, że Joi skutecznie wykonała 4 powtórzenia tej samej sceny. Piąty raz już się nie udało. Motocykl mocno przyspieszył, Joi straciła nad nim kontrolę. Uderzyła i wypadła przez szybę studia zlokalizowanego na parterze Shaw Tower w Vancouver, Kanada. To był poniedziałek 14. sierpnia.

Joi Harris

Joi Harris

Ryan Reynolds, grający głównego bohatera Deadpool, wyraził swój żal w mediach społecznościowych na kilka godzin po wypadku:

„Dziś tragicznie straciliśmy członka naszej załogi w czasie nagrywania Deadpool. Mamy złamane serca, jesteśmy w szoku, czujemy się zdewastowani… Jestem jednak przekonany, że nic nie zbliża się do żalu i niewyobrażalnego bólu, które jej rodzina i bliscy muszą teraz odczuwać. Moje serce łączy się z nimi – tak samo jak z każdą osobą na tym świecie, która ją znała.”

To był pierwszy raz, kiedy Joi wcieliła się w rolę kaskaderki na planie filmowym. Joi pochodziła z Brooklynu, Nowy York i została pierwszą, licencjonowaną kobietą afroamerykańską, która profesjonalnie ścigała się na mistrzowskim poziomie AMA.

Nagrania do sequela Deadpool rozpoczęły się w czerwcu 2017, a premiera zaplanowana była na czerwiec 2018. Prace nad filmem zostały natychmiast zatrzymane po wypadku i nie jest jeszcze jasne, kiedy zostaną wznowione.

wypadek deadpool 2

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl