Jeździł pod prąd, więc zaliczył glebę – prawo karmy i Ducati 848!
Piotr Jędrzejak
31 maja 2013

Klipów ze sławnej sekcji The Snake na Mulholland Drive nigdy dość, prawda? Tym razem obejrzyjcie wyczyn gościa na niemalże nowiutkim Ducati 848 z przebiegiem ok. 1600 km. Facet podobno przejeżdżał sekcję już trzeci raz tego samego dnia i za każdym razem na zakrętach zjeżdżał na pas ruchu w przeciwną stronę. A takiego zachowania stali bywalcy Mulholland bardzo nie lubią! W swoim trzecim przejeździe, wracając na swoją stronę drogi, opona trafiła w miejsce, gdzie powinien znajdować się element odblaskowy – właśnie wtedy prawo karmy postanowiło o sobie przypomnieć i wysłać Dukata na pobocze!

Zwróćcie szczególną uwagę na wypowiedź jednego z lokalesów przy okazji podnoszenia motocykla: „Koleś, nie możesz tak ścinać zakrętów, The Snake właśnie Ci to mówi!” Wygląda na to, że wśród lokalnych motocyklistów tych kilka zakrętów stało się już pewnego rodzaju religią…

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły