Jechał za kolegą, przecenił możliwości, uderzył w barierki

- Piotr Jędrzejak

Jeżeli mamy wierzyć w oryginalny opis tego filmu, to scenariusz jest czarny: „Motocyklista nagrywa własną śmierć”. Nie mamy żadnego potwierdzenia, czy to prawda, więc trzymamy kciuki, że motocyklista jednak żyje.

Nie da się jednak zaprzeczyć, że wypadek wygląda bardzo drastycznie, a główny bohater przegiął w zasadzie na własne życzenie…

Dwóch motocyklistów zatrzymuje się na skrzyżowaniu, gdzieś w Turcji. Następuje krótka wymiana zdań: – Gdzie oni są? – Jedźmy się przejechać. Facet na Yamasze R6 odkręca całkiem mocno, narzuca bardzo szybkie tempo. Niestety prędkość okazuje się zbyt duża dla głównego bohatera na Fazerze. Motocyklista panikuje w zakręcie i swoją jazdę kończy na barierce. Trzymamy kciuki, aby oryginalny tytuł kłamał. Mamy też nadzieję, że Wy nie jeździcie szybciej niż potraficie – nawet, jeżeli presja ze strony szybkich kolegów jest silna.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl