Jak nie ładować enduraka na pakę?
Piotr Jędrzejak
5 maja 2017

Wprawdzie nie mamy w MotoRmanii służbowego pick-upa w amerykańskim stylu, ale zadanie w postaci pakowania motocykli nie jest nam obce.

Całkiem często zdarza się, że sprzęty testowe dowozimy na miejsce busem. Do tego przecież „co chwilę” organizujemy wyjazdy do Malagi czy Portimao, a wtedy musimy wypakować Waszymi motocyklami całego tira. A jednak nigdy nie próbujemy wjeżdżać na pakę na kołach, tak jak ten facet. Wiemy, że to może skończyć się źle… Ten facet chyba też to przeczuwał, dlatego wcześniej włączył kamerę (ku uciesze całego internetu).

Sądząc po tych kilku metrach, które przejechał w kadrze, nasz bohater chyba potrafi jeździć i obsługiwać motocykl. A jednak nie docenił poziomu trudności najazdu na pakę i doszło do klasycznego whiskey throttle.

Tylko dlaczego po frontflipie zdjął drugiego buta? I dlaczego nie zgasił motocykla?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły