Jak nie ładować enduraka na pakę?

- Piotr Jędrzejak

Wprawdzie nie mamy w MotoRmanii służbowego pick-upa w amerykańskim stylu, ale zadanie w postaci pakowania motocykli nie jest nam obce.

Całkiem często zdarza się, że sprzęty testowe dowozimy na miejsce busem. Do tego przecież „co chwilę” organizujemy wyjazdy do Malagi czy Portimao, a wtedy musimy wypakować Waszymi motocyklami całego tira. A jednak nigdy nie próbujemy wjeżdżać na pakę na kołach, tak jak ten facet. Wiemy, że to może skończyć się źle… Ten facet chyba też to przeczuwał, dlatego wcześniej włączył kamerę (ku uciesze całego internetu).

Sądząc po tych kilku metrach, które przejechał w kadrze, nasz bohater chyba potrafi jeździć i obsługiwać motocykl. A jednak nie docenił poziomu trudności najazdu na pakę i doszło do klasycznego whiskey throttle.

Tylko dlaczego po frontflipie zdjął drugiego buta? I dlaczego nie zgasił motocykla?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl