#InMyFeelingsChallange surfując na motocyklu
Piotr Jędrzejak
31 lipca 2018

Stunter Megaman zrobił to najlepiej, ale niech wyzwanie się już skończy.

Piosenka „In My Feelings” autorstwa Drake’a wciąż pozostaje na szczytach list przebojów. W momencie, gdy stała się popularna, ktoś wpadł na pomysł kolejnego, internetowego challange. Na początku chodziło wyłącznie o wykonanie konkretnej choreografii tanecznej – Will Smith zrobił to na jednym z mostów Budapesztu:

A post shared by Will Smith (@willsmith) on

Wyzwanie natychmiast zaczęło żyć własnym życiem i rozwinęło się w niezbyt mądry sposób. „Modnym” stało się, aby słysząc piosenkę Drake’a, wyjść z jadącego samochodu i wykonać choreografię, gdy ktoś nagrywa wszystko z wewnątrz jadącego powoli auta.

Stunter Megaman poszedł o krok dalej – wykonał wyzwanie, jadąc na swoim stunt-motocyklu. A w zasadzie surfując na nim po autostradzie. Sprawdźcie to:

Skoro Megaman już to zrobił najlepiej, pokonując całą konkurencję w internecie, fajnie byłoby, aby challange już się skończyło. Jak wspomnieliśmy, wyzwanie polega na tym, aby wyjść z auta i tańczyć. Powiedzmy, że jest to do zrobienia w miarę bezpiecznie, jeżeli jedna osoba prowadzi, druga nagrywa, trzecia tańczy, a akcja dzieje się na przykład na pustym placu. Ale często i gęsto to kierowca wyskakuje z auta… Niech to już się skończy:

 

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły