#InMyFeelingsChallange surfując na motocyklu

- Piotr Jędrzejak

Stunter Megaman zrobił to najlepiej, ale niech wyzwanie się już skończy.

Piosenka „In My Feelings” autorstwa Drake’a wciąż pozostaje na szczytach list przebojów. W momencie, gdy stała się popularna, ktoś wpadł na pomysł kolejnego, internetowego challange. Na początku chodziło wyłącznie o wykonanie konkretnej choreografii tanecznej – Will Smith zrobił to na jednym z mostów Budapesztu:

A post shared by Will Smith (@willsmith) on

Wyzwanie natychmiast zaczęło żyć własnym życiem i rozwinęło się w niezbyt mądry sposób. „Modnym” stało się, aby słysząc piosenkę Drake’a, wyjść z jadącego samochodu i wykonać choreografię, gdy ktoś nagrywa wszystko z wewnątrz jadącego powoli auta.

Stunter Megaman poszedł o krok dalej – wykonał wyzwanie, jadąc na swoim stunt-motocyklu. A w zasadzie surfując na nim po autostradzie. Sprawdźcie to:

Skoro Megaman już to zrobił najlepiej, pokonując całą konkurencję w internecie, fajnie byłoby, aby challange już się skończyło. Jak wspomnieliśmy, wyzwanie polega na tym, aby wyjść z auta i tańczyć. Powiedzmy, że jest to do zrobienia w miarę bezpiecznie, jeżeli jedna osoba prowadzi, druga nagrywa, trzecia tańczy, a akcja dzieje się na przykład na pustym placu. Ale często i gęsto to kierowca wyskakuje z auta… Niech to już się skończy:

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl