Idealny motocykl na lato: z fotelem, grillem, lodówką…
Piotr Jędrzejak
2 marca 2017

Ostrzegamy, nic tutaj nie jest na poważnie.

Nie wiemy, jak udało nam się przeoczyć ten film. Ekipa Stunt Freaks Team opublikowała go już pół roku temu, a teraz znowu powrócił do łask i rozprzestrzenia się po internecie. Nic dziwnego, bo SFT za każdym razem mają równie szurnięte pomysły. Tym razem też jest kupa śmiechu, ponieważ SFT stworzyli Epicki Letni Motorower! Według nas nie do końca „motorower”, bo zbudowany jest na bazie pitbike’a, podobnego do tych, którymi jeździmy na MotoRmania Slajd Zone (chyba musimy w jednym z nich zamontować fotel…).

Jeżeli wciąż trzyma Cię zimowa chandra, nie przejmuj się! Po pierwsze robi się coraz cieplej, a po drugie – twoim lekarstwem może być „Epic Summer Moped”! Ma wygodny fotel, zintegrowany grill, lodówkę, deskorolkę, pistolet na wodę, a wypasione zawieszenie pozwala robić wypasione skoki. I nie tylko! Zresztą, zobaczcie:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły