Gdy wydaje się, że jesteś szybki, ale rzeczywistość uderza mocno…
Piotr Jędrzejak
29 sierpnia 2017

Autorem tego filmu jest Alex, ale podesłał nam go Alek (dzięki!). Alex Jeździ Kawasaki ZX-6R, a tor Blackhawk Farms znajduje się nieopodal Chicago. Na filmie wygląda, jakby Alex nie jechał najwolniej. Ale wtedy przychodzi rzeczywistość. Kilku gości omija go jak nieczynne bramki na autostradzie…

Już sam fakt, że Alex w ogóle wrzucił taki film do sieci, świadczy o jego zdrowym podejściu do własnego ego. Jednak Alex dodał też kilka słów wyjaśnienia. Napisał, że może był wolny, ale zdecydowanie nie najwolniejszy. To był też jego drugi raz na torze, a wyprzedzający go goście to profesjonaliści na tym obiekcie. Ważne też, że ujęcia pochodzą z jednego dnia, ale z kilku różnych wyjazdów na tor. Wniosek jest z tego prosty – trenować, uczyć się toru, poznawać własne umiejętności i limity oraz stawać się szybszym!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły