Gdy wydaje się, że jesteś szybki, ale rzeczywistość uderza mocno…

- Piotr Jędrzejak

Autorem tego filmu jest Alex, ale podesłał nam go Alek (dzięki!). Alex Jeździ Kawasaki ZX-6R, a tor Blackhawk Farms znajduje się nieopodal Chicago. Na filmie wygląda, jakby Alex nie jechał najwolniej. Ale wtedy przychodzi rzeczywistość. Kilku gości omija go jak nieczynne bramki na autostradzie…

Już sam fakt, że Alex w ogóle wrzucił taki film do sieci, świadczy o jego zdrowym podejściu do własnego ego. Jednak Alex dodał też kilka słów wyjaśnienia. Napisał, że może był wolny, ale zdecydowanie nie najwolniejszy. To był też jego drugi raz na torze, a wyprzedzający go goście to profesjonaliści na tym obiekcie. Ważne też, że ujęcia pochodzą z jednego dnia, ale z kilku różnych wyjazdów na tor. Wniosek jest z tego prosty – trenować, uczyć się toru, poznawać własne umiejętności i limity oraz stawać się szybszym!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl