Gangnam Style i motocykle…
Piotr Jędrzejak
1 października 2012

Popularny Gangnam Style cały czas zyskuje na sławie – również wśród motocyklistów!

Internet to dziwne miejsce. Ma to do siebie, że potrafi rozsławić takie rzeczy, o których nigdy nikt normalny by nie pomyślał. Ostatnio na przykład, ogromną popularność zyskał muzyk i showman z Korei Południowej o ksywce Psy. Zaczęło się od tego, że w serwisie YouTube opublikował teledysk. Muzyka nie jest może najwyższych lotów, ale z pewnością wpada w ucho, a głowa sama kiwa się w rytm. Prawdziwy szał to jednak video – ujęcia i nowy krok taneczny – jazda na koniu. Jeżeli wciąż nie wiecie o co chodzi, to przed przeczytaniem dalszej części newsa, dołączcie do rzeszy 334 milionów osób, które obejrzały Gangnam Style:

Każda akcja budzi reakcję, szczególnie w internecie. Gangnam Style miał wiele reedycji amatorskich, wiele tak zwanych flash mobów, ludzie w dyskotekach tańczą jakby jechali na koniu. „Psy” jest wszędzie, nawet w naszym, motocyklowym świecie… Jedziesz motocyklem, spotykasz przypadkową osobę z zestawem bluetooth i oto co się dzieje:

http://www.youtube.com/watch?v=3TVOR5qo3FU

Motocrossowcom Gangam Style również się podoba:

Wiecie, że Gangnam Style tańczyło też całe studio Dzień Dobry TVN? Może macie kolejne, albo jeszcze lepiej – własne, motocyklowe filmiki z zabawnymi sytuacjami? Wysyłajcie maile na redakcja(małpka)motormania.com.pl.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły