Freestyle’owy teledysk Bliss n Eso – Coastal Kids: tak się bawią w Australii!
Piotr Jędrzejak
9 września 2013

Obejrzyjcie teledysk i posłuchajcie kawałka Coastal Kids od ekipy Bliss n Eso.

Tym razem ten australijski band hip hopowy opowiadał o szalonym, freestyle’owym życiu na wybrzeżach Australii. Może i jest trochę prawdy w powiedzeniu, że na tym kontynencie na każdym kroku można spotkać różnego rodzaju zwierzaki, które chcą Cię zabić… Ale z drugiej strony nie można powiedzieć, że Australijczycy nie potrafią się bawić! W teledysku udział wzięli BMXiarze, wakeboarderzy, surferzy i oczywiście zawodnicy FMX. Obejrzyjcie teledysk, jest świetny. Nas jednak najbardziej urzekła scena z przybijaniem piątek – jest obok jako gif i możecie oglądać ją w nieskończoność.

Riderzy FMX, którzy wzięli udział w teledysku, to same sławy: Robbie Maddison, Blake „Bilko” Williams, Levi Sherwood, Josh Sheehan, Josh Hansen, Matt Schubring oraz Beau Bamburg.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły