FIM: powiedz NIE! dopingowi

- Piotr Jędrzejak

Międzynarodowa Federacja Motocyklowa FIM dołączyła właśnie do kampanii „Say NO! to Doping” organizowanej przez Światową Agencję Antydopingową. Taka współpraca ma zjednoczyć wysiłki poszczególnych agencji i federacji, aby utrzymać sport czystym.

Przy okazji dołączenia do kampanii, FIM opublikowała klip promocyjny:

Podczas kampanii Federacja FIM będzie skupiała się na podnoszeniu świadomości i na działaniach prewencyjnych wśród zawodników, zespołów oraz publiczności we wszystkich dyscyplinach. „Powiedz NIE! dopingowi poprzez podzielenie się tym klipem na platformach komunikacyjnych, podczas wydarzeń sportowych i w mediach społecznościowych.”

Przy okazji klipu, Federacja publikuje nowe logo FIM Ride Clean. Informuje też, że wyniki badań antydopingowych będą dostępne online oraz będą regularnie odświeżane na stronie FIM-Live.com, w sekcji Ride Clean. Zobacz wyniki antydopingowe z lipca 2016.

Fim Ride Clean

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl