FIM: powiedz NIE! dopingowi
Piotr Jędrzejak
28 lipca 2016

Międzynarodowa Federacja Motocyklowa FIM dołączyła właśnie do kampanii „Say NO! to Doping” organizowanej przez Światową Agencję Antydopingową. Taka współpraca ma zjednoczyć wysiłki poszczególnych agencji i federacji, aby utrzymać sport czystym.

Przy okazji dołączenia do kampanii, FIM opublikowała klip promocyjny:

Podczas kampanii Federacja FIM będzie skupiała się na podnoszeniu świadomości i na działaniach prewencyjnych wśród zawodników, zespołów oraz publiczności we wszystkich dyscyplinach. „Powiedz NIE! dopingowi poprzez podzielenie się tym klipem na platformach komunikacyjnych, podczas wydarzeń sportowych i w mediach społecznościowych.”

Przy okazji klipu, Federacja publikuje nowe logo FIM Ride Clean. Informuje też, że wyniki badań antydopingowych będą dostępne online oraz będą regularnie odświeżane na stronie FIM-Live.com, w sekcji Ride Clean. Zobacz wyniki antydopingowe z lipca 2016.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły