Ewan McGregor prezentuje kolekcję ubrań
MotoRmania
25 sierpnia 2012

W skórzanych spodniach i kurtce, ciemnym kaszmirowym t-shirtcie i czarnych butach, Ewan McGregor jest kwintesencją motocyklowego szyku.

Aktor, zagorzały motocyklista został twarzą luksusowej marki odzieżowej Belstaff, która w swojej najnowszej kolekcji proponuje linię ubrań dla fanów motocyklizmu. Chociaż znane marki zabiegają o celebrytów do promocji swoich ubrań, tym razem Ewan osobiście zgłosił się do producenta i wyraził chęć współpracy. „Noszę ubrania Belstaffa od lat, jeżdżę motocyklami, pomyślałem więc, że idealnie będzie kiedy połączę swoją pasję z pracą” mówi aktor. „Odpowiada mi styl tej kolekcji, to powrót do lat dwudziestych, tak pięknych, oszczędnych w dodatki i ponadczasowych krojów ubrań.” Dodaje.

Przypomnijmy, że w 2004 roku, wraz ze swoim przyjacielem Charleyem Boormanem, Ewan wybral się w motocyklowa podróż z Londynu do Nowego Yorku, podstawie której powstał film pt: „Long Way Round”.

http://www.youtube.com/watch?v=egZrvp_4OdU&hd=1

 

 

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły