Ekstremalnie szczegółowe modele motocykli w skali – szok!
Piotr Jędrzejak
3 lipca 2013

Zobaczcie motocykle i wszelkie inne modele stworzone są z dbałością o szczegóły przyprawiającą nas o ból istnienia.

Tworzenie sztuki ograniczamy najczęściej do malowania paloną gumą po asfalcie, więc widząc coś tak niesamowitego jak tutaj, automatycznie popadamy w głęboki zachwyt połączony z głośnym i oczywiście cenzuralnym „jak to możliwe?!” Nasz szacunek dla takich ludzi, jak Satoshi Araki jest naprawdę ogromny i zdecydowanie większy, niż w porównaniu do narodowej reprezentacji w piłce nożnej. Po prostu obejrzyjcie kilka jego prac…

Kilka kolejnych zdjęć znajdziecie poniżej, ale pamiętajcie, że Satoshi nie skupia się wyłącznie na jednośladach – one są jedynie małą cząstką tego, co robi. Ten utalentowany Japończyk tworzy wszystko, od figurek ludzi, zwierząt i robotów, przez pojazdy klasyczne i militarne, a na całych sceneriach z filmów kończąc. Aktualnie pracuje nad miastem Gotham City… Oczywiście wszystko z wręcz chorą (pozytywnie oczywiście) dbałością o szczegóły. Jeżeli chcecie zobaczyć więcej jego dzieł sztuki, odwiedźcie jego blog oraz Facebooka. Ale lojalnie uprzedzamy – jeżeli rzeczywiście chcecie tam wejść, przygotujcie się, że spędzicie tam naprawdę dużo czasu.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły