Ekstremalnie szczegółowe modele motocykli w skali – szok!

- Piotr Jędrzejak

Zobaczcie motocykle i wszelkie inne modele stworzone są z dbałością o szczegóły przyprawiającą nas o ból istnienia.

Tworzenie sztuki ograniczamy najczęściej do malowania paloną gumą po asfalcie, więc widząc coś tak niesamowitego jak tutaj, automatycznie popadamy w głęboki zachwyt połączony z głośnym i oczywiście cenzuralnym „jak to możliwe?!” Nasz szacunek dla takich ludzi, jak Satoshi Araki jest naprawdę ogromny i zdecydowanie większy, niż w porównaniu do narodowej reprezentacji w piłce nożnej. Po prostu obejrzyjcie kilka jego prac…

Kilka kolejnych zdjęć znajdziecie poniżej, ale pamiętajcie, że Satoshi nie skupia się wyłącznie na jednośladach – one są jedynie małą cząstką tego, co robi. Ten utalentowany Japończyk tworzy wszystko, od figurek ludzi, zwierząt i robotów, przez pojazdy klasyczne i militarne, a na całych sceneriach z filmów kończąc. Aktualnie pracuje nad miastem Gotham City… Oczywiście wszystko z wręcz chorą (pozytywnie oczywiście) dbałością o szczegóły. Jeżeli chcecie zobaczyć więcej jego dzieł sztuki, odwiedźcie jego blog oraz Facebooka. Ale lojalnie uprzedzamy – jeżeli rzeczywiście chcecie tam wejść, przygotujcie się, że spędzicie tam naprawdę dużo czasu.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl